XI Pielgrzymka pod Krzyż Św.

W sobotę 26.09.2020 r. o godz. 8.30 wyruszyliśmy spod kaplicy parafialnej na XI pielgrzymkę pod Krzyż Milenijny na Chełmcu. Mszy świętej na szczycie o godz. 12.00 przewodniczył  i homilię wygłosił J.E.ks. bp Ignacy Dec. Eucharystię sprawowali także ks. dr Grzegorz Umiński oraz ks. dr Marek Zołoteńki. Uczciliśmy XX rocznicę poświęcenia największego w Polsce Krzyża Św oraz modliliśmy się o wolność Kościoła w Polsce i na świecie, oraz o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii. Mimo deszczowej pogody pielgrzymi dojechali  z Wrocławia, Szczawna-Zdroju, z Boguszowa Gorc, z kilku parafii Wałbrzycha. Modliły się z nami także kuracjuszki z Opola i Zabrza. Chwała Panu za wspólną modlitwę i wzajemną troskę na szlaku pielgrzymim.