Aktualności i wydarzenia

Drodzy Parafianie

Obecna godzina, jak wskazuje Papież Benedykt XVI, bez wątpienia jest godziną Nowej Ewangelizacji, która pojawia się nie jako kolejny „ruch” czy „organizacja wewnątrzkościelna”, ale jako styl duszpasterski, który powinien być przyjęty z wdzięcznością przez cały Kościół. Idzie bowiem o to, by wszystkie instytucje kościelne, jak i każdy chrześcijanin podjął z nową gorliwością i na skutek osobistego doświadczenia spotkania ze Zmartwychwstałym posługę dzielenia się Jezusem ze światem, w którym żyje, bo Bóg umiłował świat, to znaczy ludzi, którzy są wokół nas, a którzy nie znają Chrystusa i często żyją w rozpaczy i głębokim egzystencjalnym smutku beznadziei i bez miłości.

Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania naszej Parafii znajdują się w gablocie, przy kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej oraz na internetowej stronie parafialnej: www.parafiakonradow.walbrzych.pl  oraz na YouTube Z Maryją pod Krzyżem

PARAFIALNE REKOLEKCJE ADWENTOWE

poprowadzi ksiądz proboszcz Jacek Rosół ze Szczepańcowej – Archidiecezja Przemyska

9 – 11 XII 2022 r.

piątek – godz. 18.00 – Msza św. z nauką ogólną, po Eucharystii nauka dla kobiet i dziewcząt.

sobota – godz. 9.00 – Msza św. z nauką ogólną, po Eucharystii nauka dla młodzieży.
                godz. 18.00 – Msza św. z nauką ogólną, po Eucharystii nauka dla mężczyzn i chłopców.

niedziela – godz. 9.30 i 11.00 – Msze święte z naukami ogólnymi, po Eucharystii o godz. 11.00 – spotkanie z dziećmi i ich rodzicami.

Okazja do sakramentu pokuty i adoracji Najświętszego Sakramentu 10 XII, sobota, godz. 8.15 i 17.00

KONIECZNIE SKORZYSTAJ I ZAPROŚ INNYCH NA 30 REKOLEKCJE W SWOJEJ PARAFII

Następna Msza święta z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie 16.12.2022 r. o godz. 18.00 poprzedzona modlitwą różańcową.

Zapraszamy na niedzielę 18.12.2022r., na zawierzenie naszych rodzin Świętej Rodzinie, przy okazji Mszy św., świadectwo wiary złoży prezydent Siemianowic Śląskich Pan Rafał Piech.