Kategorie
Bez kategorii

Odpust Parafialny

W niedzielę 23.08.2020 r. przeżyliśmy po raz 11-ty odpust parafialny. Mszy św. o godz. 11.00 przewodniczył i homilię wygłosił ks. Tomasz Zięba – proboszcz Rzymskokatolickiej Par. pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczawnie – Zdroju. Na Eucharystię tradycyjnie przybyli pieszo pielgrzymi, idący od kościoła pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu. Innymi środkami komunikacji dotarli nasi siostry i bracia w wierze z Wrocławia oraz z okolicy. O godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego w amfiteatrze kościelnym rozpoczęliśmy festyn. Dziękujemy Panu Bogu i wszystkim tworzącym radosną atmosferę jedności w Chrystusie. Szczególnie jesteśmy wdzięczni zespołowi muzycznemu „Karkonosze” za umilenie czasu swoimi występami i za wspólne patriotyczne śpiewanie.